Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

Na kawie z... aktorem

Zostań współautorem wywiadu

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy i do układania pytań, które będą zadane aktorom podczas Święta książki. Będzie to jedna z niespodzianek dla aktorów, których będziemy gościć 2 czerwca w Wypożyczalni nr 28 BP Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy.
Liczymy na udział wiernych Czytelników, dla których także przewidujemy niespodzianki.

Pytania prosimy nadsyłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 maja 2016 r.

Wydarzenie będzie filmowane, tak więc osoby, które prześlą ciekawe pytania, będą mogły poznać na nie odpowiedź również na naszym profilu na FB.

Zapraszamy do zabawy.

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK