Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

Udostępnienie kolejnego pakietu książek

Szanowni Państwo

Zakończyliśmy właśnie pierwszy etap realizacji projektu „Niewidomi czytają słuchając”, który umożliwił nagranie książek przeznaczonych dla osób z dysfunkcją wzroku.

W ramach projektu nagranych zostało 130 książek. Wśród nagranych pozycji jest ponad 30 nowości, czyli książek wydanych drukiem w 2019 roku.

Od 1 października 2019 roku książki są już dostępne w bibliotekach, które współpracują ze Stowarzyszeniem.

Zapraszamy więc osoby z dysfunkcją wzroku do kontaktowania się z najbliższymi bibliotekami, które nawiązały współpracę ze Stowarzyszeniem i do bezpłatnego korzystania ze zbiorów cyfrowej książki mówionej.

Pod poniższym linkiem znajduje się wykaz dodanych książek, które powiększyły zbiór wszystkich dostępnych w bibliotekach cyfrowych książek mówionych.

Lista udostępnionych książek

Projekt "Niewidomi czytają słuchając" jest realizowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo PFRON

Logo PFRON